2. Förfarande
Förfarande
Titel: Naturvårdsarbete gällande groddjur (DIS 2)
Beskrivning: Detta är en upphandling som görs inom Länsstyrelsens DIS Undersökning av arter och deras livsmiljöer med diarienummer 512-8791-2021. Upphandling avser naturvårdsarbete gällande groddjur. Endast leverantörer inom DIS Undersökning av arter och deras livsmiljöer, 512-8791-2021 kan svara på denna upphandling. Länsstyrelsen avser att teckna kontrakt med en leverantör.
Intern identifierare: 511-39683-2024
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000