2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfalls och återvinningstjänster
Beskrivning: Avfalls och återvinningstjänster för Socialstyrelsens nya huvudkontor i Solna.
Intern identifierare: 2.7-32933/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90511000 Sophämtning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000