58605-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Hyra och tvätt av entrémattor och lekmattor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra och tvätt av entrémattor och lekmattor
BeskrivningRamavtal för hyra och tvätt av entrémattor och lekmattor.
Intern identifierare2025_21/43
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000