2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medicinska kontroller och traditionell företagshälsovård
Beskrivning: Medicinska kontroller samt traditionell företagshälsovård
Intern identifierare: 25/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85100000 Hälsovårdstjänster, 85140000 Diverse hälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav gällande uppdraget
Beskrivning: Medicinska kontroller och traditionell företagshälsovård
Intern identifierare: 1655883
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kommersiella villkor
Beskrivning: Se UD.
Intern identifierare: 1655884