2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop VVS-montör och Fastighetsskötare
Beskrivning: Avrop på dynamiskt inköpssystem, vuxenutbildning.
Intern identifierare: UE 23.120-10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mallar avropsförfrågan öppet avtalssystem (1)