2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flisningsentreprenad 2
Beskrivning: Flisning av träavfall
Intern identifierare: 2025-52
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03416000 Träavfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000