2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för coachning och teamutveckling
Beskrivning: Denna upphandling syftar till att tillgodose MKB Fastighets ABs (MKB) behov av coachning och teamutveckling inom området HR.
Intern identifierare: 2025MKB-1343
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Strukturerade malldokument MKB
Beskrivning: Denna upphandling syftar till att tillgodose MKB Fastighets ABs (MKB) behov av coachning och teamutveckling inom området HR. Upphandlingen är uppdelad på två delområden: Delområde 1 Coachning Delområde 2 Teamutveckling
Intern identifierare: 1660297-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 Coachning
Beskrivning: Ramavtalet för delområde 1 coachning innefattar en chef eller en medarbetare som har ett behov av stöd och utveckling inom sin yrkesroll, där en coach kan hjälpa personen att nå resultat och personlig utveckling.
Intern identifierare: 1777667-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 Teamutveckling
Beskrivning: Ramavtalet för delområde 2 innefattar teamutveckling när en grupp har behov av utvecklas och att lära känna varandras styrkor och svagheter för att på så sätt maximera nyttan av gruppens olikheter och arbetssätt för att nå gemensamma mål.
Intern identifierare: 1777668-2