58614-2019 - ÄndringSverige-Helsingborg: Programvara för fastighetsförvaltning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av fastighetssystem
Referensnummer: FF- 00169/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48421000 Programvara för fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Helsingborg stad, genom Fastighetsförvaltningen, upphandlar ett nytt fastighetssystem.