2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ramavtal för handhållna backscatter
Beskrivning: Tullverket upphandlar ramavtal för handhållna backscatter. Avropande myndigheter är Tullverket och Polismyndigheten
Intern identifierare: TV-2024-21927
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38582000 Röntgenutrustning för kontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för handhållna backscatter
Intern identifierare: 1583687
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för handhållna backscatter.
Intern identifierare: 1583688