2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl till flerbostadshus inkl. montering, distribution och återtag
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av avfallskärl samt montering, distribution och återtag av befintliga kärl.
Intern identifierare: 2025_25/74
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39224340 Soptunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000