See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Processkemikalier
Beskrivning: Inköp och leverans av processkemikalier till produktionsanläggningar.
Intern identifierare: HEM 2024/00355
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24960000 Olika slag av kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall (OBS! ÄNDRA och ange namn på utvärdering)
Beskrivning: Saltsyra
Intern identifierare: 1609555-0
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del A
Beskrivning: Saltsyra 34%
Intern identifierare: 1619205-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del B
Beskrivning: Natronlut 32% och 50%
Intern identifierare: 1619206-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del C
Beskrivning: Järnklorid
Intern identifierare: 1619207-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del D
Beskrivning: Metallutfällningsmedel
Intern identifierare: 1619208-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Del E
Beskrivning: Kalkstensmjöl
Intern identifierare: 1619209-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Del F
Beskrivning: Adsorbent
Intern identifierare: 1727739-6