586240-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Förmedling av vårdpersonal – Ramavtal elevhälsopersonal
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal elevhälsopersonal
BeskrivningBemanning sjukvårdspersonal
Intern identifierareUBN/2024:110
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenBemanning
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79624000 Förmedling av vårdpersonal
Ytterligare klassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningBemanning
Intern identifierareRamavtal elevhälsopersonal