586259-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Flyttjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlyttjänster
BeskrivningKungsbacka kommun bjuder härmed in till att lämna anbud för att tillgodose kommunens behov av Flyttjänster.
Intern identifierare2025-00281
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Optioner
Beskrivning av alternativenI