586281-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsskötsel – Ramavtal VS-arbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal VS-arbeten
BeskrivningRamavtal VS-arbeten
Intern identifierare1-47-99
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000