Stockholm Vatten AB inbjuder leverantörer att lämna anbud avseende servisventiler och tillbehör. Stockholm Vatten AB ska ha kontinuerlig tillgång till de varor som efterfrågats och som ingår i upphandlingen.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42130000 Kranar, ventiler och liknande anordningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen