2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel av utemiljö distrikt Centrum
Beskrivning: Upphandling av tillsyn, skötsel och avhjälpande underhåll inom Entreprenadens omfattning. Upphandlingen gäller fastigheter inom Distrikt Centrum och planerad avtalstid är 4 år.
Intern identifierare: B410U26-461
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skötsel av utemiljö distrikt Centrum