586341-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Revisionstjänster - Bjuvs Kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster - Bjuvs Kommun
BeskrivningUpphandlingen avser behovet av sakkunniga biträden till kommunens förtroendevalda revisorer. Upphandlingen avser även upphandling av sakkunniga biträden till lekmannarevisorer i kommunens hel/delägda bolag.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:134866:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision