58638-2019 - ÄndringSverige-Jönköping: Företags- och organisationsrådgivning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rådgivningstjänster till lantbrukare kring biogasproduktion (enskild rådgivning)
Referensnummer: 4.1.11-14300/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att lämna anbud
Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud på biogasmodul 2 och 3a och 3b, enskild rådgivning kring biogasproduktion inom Landsbygdsprogrammets målområde “Energi och klimat”.
Rådgivningstjänster (enskild rådgivning) inom Landsbygdsprogrammet: