2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenad för Rör inkl kyla Nya Rosenlundsbadet (2)
Beskrivning: Upphandling omfattar delentreprenad för VS- och Kylsystem för Nya Rosenlundsbadet i Jönköping.
Intern identifierare: 26/65
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45230000 Bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, kommunikations- och kraftledningar, huvudvägar, vägar, flygplatser och järnvägar; mark- och grundarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000