586538-2019 - Frivillig förhandsinsynSverige-Stockholm: Laboratoriereagenser
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kit för chimerismanalys
Referensnummer: Anbud 2019-38
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33696500 Laboratoriereagenser
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av diagnostiskt kit för NGS-baserad chimerismanalys.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33141625 Diagnoskits
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen