2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Godstransporter och möbelmontering
Beskrivning: Upphandling av Godstransporter och Möbelmontering
Intern identifierare: 2025-7285
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000