2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måltidstransporter
Beskrivning: Säffle kommun avser upphandla Måltidstransporter från skolkök (Tegnérs C-kök ) till skolor, förskolor, dagcenter, äldreboenden och närvårdavdelning i Säffle kommun enligt upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116610:Lot:1