Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underhåll och reparationer av Container
Referensnummer: 2019/144
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45262680 Svetsning
II.1.4.
Kort beskrivning
SRV köper in tjänster för reparation och underhåll av container till ett värde av ca tre (3) miljoner kr per år.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 12 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45262680 Svetsning, 45442120 Målning och påstrykning av skyddsöverdrag på konstruktioner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 11/02/2020Slut: 10/02/2022
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
1+1 år