586653-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Transport och omhändertagande av deponi
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport och omhändertagande av deponi
BeskrivningTransport och omhändertagande av deponi Nordanstigs kommun
Intern identifierare14969
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90511100 Hämtning av deponisopor, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTransport och omhändertagande av deponi