2. Förfarande
Förfarande
Titel: Affärsutvecklingskonsulter Dataspelsbranschen, Boden Business Park
Beskrivning: Boden Business Park AB, helägt bolag Bodens kommun, upphandlar konsulttjänster för både strategiskt stöd och konsulttjänster för affärsutveckling, projekt- och processledning inom dataspelsbranschen. Upphandlingen är uppdelad på två avtalsområden som utvärderas, tilldelas och tecknas kontrakt för separat.
Intern identifierare: KS 2023-812
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
Ytterligare klassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Affärsutvecklingskonsulter Dataspelsbranschen, Boden Business Park