Isoleringsmaterial för att vinter isolera tidigare inköpta Better Shelter.
Isolering för 3950 shelter avse inköpas.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44110000 Konstruktionsmaterial, 44111000 Byggnadsmaterial, 44190000 Diverse byggmaterial, 44191000 Diverse byggmaterial av trä
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen