2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Navigerad Transkraniell Magnetstimulering (nTMS)
Beskrivning: Karolinska Universitetssjukhuset söker information om på marknaden tillgängliga utrustningar inklusive neuronavigationssystem, för Navigerad transkraniell magnetstimulering (nTMS). Detta är inte en upphandling utan en möjlighet att inhämta information för framtida överväganden.
Intern identifierare: RFI 202421
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning