See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Växhuset, Culturen och Stadshuset
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandlingen av städtjänster i Växhuset, Culturen och Stadshuset Upphandlingen består av två avtalsområden: - Avtalsområde 1: Städtjänster i Växhuset och Culturen - Avtalsområde 2: Städtjänster i Stadshuset Ramavtal kommer att tecknas med en leverantör per avtalsområde.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsområde 1 Städtjänster i Växhuset och Culturen
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105307:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde 2 Städtjänster i Stadshuset
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105307:Lot:2