586979-2024 - Resultat
Sverige – Brandkårs- och räddningstjänster – Ramavtal Brandredskap och tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Brandredskap och tjänster
BeskrivningÖsthammars kommun bjuder in leverantörer att lämna anbud i upphandling avseende brandredskap och service/besiktning.
Intern identifierareKS-2024-538
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75250000 Brandkårs- och räddningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del