586996-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reklambyråtjänster med originalproduktion
Referensnummer: SR 2129
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Sveriges Radios upphandlar en reklambyrå för kanaloberoende originalprodukten.