586998-2025 - Resultat
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Grossistsortiment Örebro kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGrossistsortiment Örebro kommun
BeskrivningGrossistsortiment Örebro kommun
Intern identifierare24/163
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningLivsmedel till Örebro kommun
Intern identifierare1646496
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAdministrativa villkor
Intern identifierare1646498