2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sprutsystem för ögoninjektioner
Beskrivning: Upphandlingen avser ett komplett sprutsystem som möjliggör utvinning av allt läkemedel från varje ampull med ögonläkemedel.
Intern identifierare: RB2024-0484
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141310 Injektionssprutor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser ett komplett sprutset som behövs för att utvinna allt läkemedel från varje ampull med ögonläkemedel.
Intern identifierare: Sprutsystem för ögoninjektioner