2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1063 Avfallskärl samt montering och distribution av kärl
Beskrivning: Ramavtal med två delområden: Delområde A: Omfattar inköp av avfallskärl samt tillbehör och reservdelar till Telge Återvinning, Nykvarns kommun, Gnesta kommun och Trosa kommun. Delområde B: Omfattar tjänsten montering och distribution av kärl till beställarens kunder vid driftsättning av fyrfackssortering i Trosa och Gnesta.
Intern identifierare: 24/60
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Förfrågningsunderlag
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B