587250-2022 - ResultatSverige-Boden: Bildäck
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal däck
Referensnummer: KS 2022/32
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34351100 Bildäck
II.1.4.
Kort beskrivning
Bodens kommun har behov av en leverantör som ska tillhandahålla däck i enlighet med beställarens krav.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Bodens kommun inbjuder er att lämna anbud på Ramavtal för däck.