Norrköpings kommun inbjuder er att lämna anbud på ramavtal avseende konsultstöd för utvecklingsarbete av kommunalt kontaktcenter i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande och kommande avtal är en kostnadsfri tjänst via kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Konsultuppdrag, ca 500 timmar per år.