Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 19600000 Skinnrester, textil-, gummi- och plastavfall, 90511300 Insamling av avfall, 90512000 Avfallstransport, 90513000 Hantering av ofarligt avfall
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde