Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71314300 Konsulttjänster för energibesparing, 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster, 72221000 Konsulttjänster för företagsanalys, 90710000 Miljöledning, 90713000 Miljörådgivning, 90714000 Miljörevision
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Avseende revisioner inom avtalsområde 7 kan detta ske i hela världen, övriga områden avser inom Stockholms län.
Värde