58742-2018 - ÄndringSverige-Uppsala: Hjälpmedel för äldre personer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hygienhjälpmedel
Referensnummer: KSN - 2018 - 0156
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33196100 Hjälpmedel för äldre personer
II.1.4.
Kort beskrivning