587474-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Upphandling av familjestödjande insatser, barn och unga 0-20 år
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av familjestödjande insatser, barn och unga 0-20 år
BeskrivningUpphandlingen avser familjestödjande insatser till barn och unga mellan 0-20 år.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenÖppet förfarande gällande familjestödjande insatser
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116048:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster