Anbudsområde B: Rinkeby, Markrenhållning och vinterrenhållning -Drift & tillsyn, Beredskap och jour för snöröjning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77314000 Markskötsel, 90610000 Gaturenhållning och gatsopning, 90620000 Snöröjning