Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Distansgranskning av screeningundersökningar mammografi
Referensnummer: RD21/03557
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser distansgransning av screeningundersökningar till Mammografiverksamheten, Region Dalarna.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Distansgranskning av screeningundersökningar till Mammografiverksamheten, Region Dalarna.