587647-2025 - Resultat
Sverige – Fiskfiléer, fisklever och rom – Färsk fisk
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärsk fisk
BeskrivningFärsk fisk till kommuner i inköpssamverkan i Örebro län
Intern identifierare24/115
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15210000 Fiskfiléer, fisklever och rom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000