587778-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tryckning och tillhörande tjänster – Julgåva Lidköpings Kommun 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelJulgåva Lidköpings Kommun 2024
BeskrivningJulgåva till Lidköpings Kommuns anställda 2024.
Intern identifierare2024-34
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelObligatoriska krav (1)