587836-2021 - ÄndringSverige-Halmstad: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarmtelefoner
Referensnummer: HN 2021/00306
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar inköp av varugrupperna: trygghetslarmstelefon, tillbehör, utrustning, tillgängliga kringtjänster och kommunikation via mobila nätverk. Upphandlingen kommer att resultera i ramavtal för succesiva avrop av det samlade behovet under avtalstiden.