2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grusning enskilda vägar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar grusning av enskilda vägar i Älmhults kommun, uppdelad i följande 5 område: Område 1: Stenbrohult-Virestad Område 2: Stenbrohult-Virestad-Pjätteryd Område 3: Pjätteryd- Göteryd Område 4: Göteryd-Hallaryd Område 5: Virestad-Härlunda
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106504:Lot:1