Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem för Greppa Näringen, Ekologisk produktion, Ett rikt odlingslandskap
Referensnummer: 7082-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan inkomma med ansökan i syfte att ingå i ett dynamiskt inköpssystem gällande rådgivning och kompetensutveckling inom Greppa Näringen,
Ekologisk produktion och Ett rikt odlingslandskap.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77110000 Tjänster förknippade med jordbruksproduktion, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 80540000 Miljöutbildning, 90713000 Miljörådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen