Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård för Räddningstjänsten Enköping Håbo
Referensnummer: DNR-3511
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudsförfrågan avseende Företagshälsovård och lagstadgade läkarundersökningar enligt AFS 2005:6
Räddningstjänsten Enköping-Håbo omfattar cirka 140 anställda varav 135 arbetar operativt med räddningstjänst uppdrag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 400 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85147000 Företagshälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen