588069-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Marknadsundersökningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokala trygghetsmätningar
Referensnummer: A474.799/2022-939
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79310000 Marknadsundersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Genomförande av lokala trygghetsmätningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen