588108-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala arbetsplatser, produkttillbehör och tjänster samt licenser och programvaror
Referensnummer: 423-2321/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
SGU har behov av en helhetsleverantör av Digitala arbetsplatser, produkttillbehör och tjänster samt licenser och programvaror