588116-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Akut underhåll
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAkut underhåll
BeskrivningRamavtalet omfattar entreprenadarbeten rörande akut underhåll.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandlingsområde Söder
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123354:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUpphandlingsområde Norr
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123354:Lot:2